3 kwietnia w Bystrzycy Kłodzkiej aktualne kinowe hity na dużym ekranie. Razem z przyjaciółmi zobaczcie najnowszą odsłonę „Batmana” – najchętniej oglądany obecnie film w Polsce i na całym świecie 🦇 Macie ochotę zobaczyć ze znajomymi dobry polski film? Zapraszamy do Warszawy, do roku 1968, czyli na „Marzec ’68”. Hania (Vanessa Aleksander) i Janek (Ignacy Liss) w ogarniętym buntem kraju walczą o swoje uczucie. Idźcie do kina całą rodziną na zabawny i mądry film „Za duży na bajki” lub na pełną przygód animację „Zając Max: Misja pisanka” 👀
Cena biletów:
Normalny: 18 zł
Ulgowy: 16 zł
Grupowy: 14 zł
Harmonogram projekcji:
12:00 – Zając Max: Misja Pisanka
14:00 – Zestaw krótkich animacji bez dialogów
(bezpłatnie dla dzieci z Ukrainy)
15:00 – Za duży na bajki
17:00 – Marzec ‘68
19:30 – Batman
Tak prezentuje się cały repertuar:
🎥 „Batman” – największy kinowy hit początku 2022 roku. Tym razem w roli Mrocznego Rycerza zobaczymy Roberta Pattinsona. Obok niego na dużym ekranie zobaczycie również Zoe Kravitz oraz Collin Farrell. Poczuj klimat Gotham w swoim mieście!
🎥 „Za duży na bajki” – filmowa propozycja dla całej rodziny. Przyjaźń wystawiana na próby, pierwsza miłość, trudy dorastania, turniej gamingowy, a jakby tego było mało – dorośli, którzy wszystko wiedzą najlepiej. Oj, nie będzie łatwo…
🎥 „Marzec ’68” – Hania (Vanessa Aleksander) i Janek (Ignacy Liss) w ogarniętym buntem kraju walczą o swoje uczucie. Czekaliście na dobry, polski film? Zapraszamy!
🎥 „Zając Max: Misja pisanka” – wielka przygoda, ale też lekcja o tolerancji, przyjaźni i wielkiej sile, jaką ma zgrana drużyna.
Categories: Bez kategorii